covid-19
covid-19

Salgın ve Toplum - “Normalleşme Sürecinde Toplumsal Psikoloji ve Birey Olmak”

Istanbul Policy Center - 8 Haziran 2020

"Koronavirüs salgını sebebiyle yaşanan bu süreçte sorunlara karşı birlikte çözüm bulmak, olası ortak zeminleri analiz etmek ve akademik araştırmalarla desteklenen fikir alışverişi için başlattığımız 'Salgın ve Toplum' webinarımızın sekizincisini 8 Haziran 2020, Pazartesi saat 15.00'te Salgın ve Toplum - “Normalleşme Sürecinde Toplumsal Psikoloji ve Birey Olmak” başlığı altında gerçekleştirdik.

Evren Balta’nın konuşmacı ve moderatör olduğu etkinliğimize Adil Sarıbay, Emre Erdoğan ve Nebi Sümer konuşmacı olarak katıldı. "

covid-19

Emre Erdoğan ve Evren Balta ile salgın sonrası küresel siyaset

Istanbul Policy Center - 27 Nisan 2020

"Koronavirüs salgını sebebiyle yaşanan bu süreçte sorunlara karşı birlikte çözüm bulmak, olası ortak zeminleri analiz etmek ve akademik araştırmalarla desteklenen fikir alışverişi için başlattığımız 'Salgın ve Toplum' webinarımızın üçüncüsünü 27 Nisan 2020, Pazartesi saat 15.00'te Salgın ve Toplum - “Pandemi Döneminde Toplumsal Psikoloji ve Birey Olmak” başlığı altında gerçekleştirdik.

Evren Balta'nın konuşmacı ve moderatör olduğu etkinliğimize Emre Erdoğan, Nebi Sümer ve Fuat Keyman konuşmacı olarak katıldı.."